01 Türker Hukuk
02 Boşanma Hukuku
03 Hukuki Danışmanlık

Hakkımızda

Sürekli değişen ve gelişen bir yapıya sahip hukuk alanındaki tüm doktrin, içtihat ve mevzuatları dinamik bir şekilde takip ederek müvekkillerimizin hukuki uyuşmazlıklarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözmek ve bu amaç doğrultusunda hak ve hakkaniyetten ayrılmamak gayesi ile çalışmaktayız.

Kahramanmaraş ili ve çevresinde boşanma ve aile hukuku başta olmak üzere tüm hukuki soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilir hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerimizle ilgili destek alabilirsiniz.


TÜRKER HUKUK BÜROSU
Av. Burak Kaan Türker   

Boşanma Hukuku

"Aile" ve "Aile Yaşamı" toplumsal düzen için en önemli unsurdur. Boşanma davaları ise toplumların temel taşı olan aile birliğini sona erdirmek amacıyla başvurulan hukuki davalardır. Doğru bir süreç izlenmeden yürütülen bir boşanma davası, ister davacı ister davalı olsun her iki eşi de sonu gelmez bir mahkeme çilesinin içine çekmektedir. Aynı zamanda toplumun en değerli varlıkları olan çocuklar, uzun süren boşanma davası süreçlerinden oldukça olumsuz etkilenmektedirler.


TÜRKER HUKUK BÜROSU
Av. Burak Kaan Türker   

Hukuki Danışmanlık

Bireysel veya kurumsal anlamda hukuki sorunlarınızın sürekli takip altında olmasını istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Gündelik yaşamınızı aksatmadan dava süreçlerini takip etmek istiyorsanız severek yaptığımız ve uzmanı olduğumuz hukuk alanında bize güvenebilirsiniz.


TÜRKER HUKUK BÜROSU
Av. Burak Kaan Türker   

Avukat Burak Kaan Türker

Av. Burak Kaan TÜRKER